škola v prírode

Najbohatší animačný program ponúka škola v prírode Fantázia! Každé popoludnie si deti vyberajú z klubov podľa svojho záujmu. Denne k dispozícii Fantastické klubové činnosti.

Škola v prírode Fantázia

Tešíme sa na stretnutie!

Škola v prírode

Škola v prírode

Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva prežiť nezabudnuteľný pobyt v škole v prírode do rekreačného zariadenia Stará Myjava, ktoré sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava. Vo FANTÁZII si môžeu deti zostaviť svoj program podľa nálady a svojich predstáv. Každý deň si vyberú z mnohých klubov. Denne prebiehajú rôzne súťažné hry, po večeri na Vás čaká zábavno-spoločenský program. Večer si môže každý z Vás vybrať medzi diskotékou, premietaním rozprávok a filmov pre deti v našom kine Fantázia alebo môžete stráviť čas v spoločenskej herni.

FANTASTICKÝ PROGRAM:

Okrem klubov je pre deti pripravený bohatý program. Tipovačka, Miss a Mister Fantázie, Fantázia má talent, Olympijáda, Zábavné podnikanie, Strašidelná noc, Každý večer Vás čaká spoločenský program, detská diskotéka a kino Fantázia - veľkoplošné premietanie DVD.

FANTASTICKÉ KLUBY:

Z toľkých atraktívnych činností si deti môžu každý deň vybrať len vo Fantázii. Na svoje si prídu mladí výtvarníci, motoristi, rybári, strelci, PC - odborníci, tanečníci, jazdci, vodáci, lezci, skokani a športovci. Činnosť klubov si môžu deti rôzne kombinovať tak, aby si vyskúšali všetko, čo ich zaujíma. Všetci dospelí vo Fantázii dbajú nielen na zábavu a vyžitie všetkých detí, ale v prvom rade dávajú pozor na ich zdravie a bezpečnosť. 

Denne k dispozícii Fantastické klubové činnosti:

JAZDECKÝ KLUB - jazda na koni

PC KLUB - hry na PC, playstation a internet

LEZECKÁ STENA - lezenie na cvičnej lezeckej stene

MOTO KLUB - jazda na motorovej štvorkolke

ŠPORTOVÁ STREĽBA - streľba z luku a vzduchoviek

ŠPORTOVÝ KLUB - volejbal, futbal, tenis, basketbal, pingpong, turistika, vybíjaná

VÝTVARNÉ DIELNE - umelecká tvorba, výroba šperkov, modelovanie, maľba

TANEČNÁ HORÚČKA - bláznivé tanečné duely na populárnych tanečných podložkách

SKÁKACÍ KLUB - skákanie na trampolíne

KLUB ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU- športový lov rýb

VODÁCKY KLUB - člnkovanie na vodnej nádrži Stará Myjava

V ďalšej časti popoludnia organizuje škola v prírode Fantázia a jej pracovníci rôzne športové a zábavné hry. Po večeri sa deti ďalej zabávajú v kine Fantázia a na večernom programe, po ktorom nasleduje diskotéka. Program každý deň končí po vzájomnej dohode s pedagógmi, zvyčajne o 21.00. Denný program školy v prírode je zostavený flexibilne, vždy s ohľadom na vyučovací proces a aktuálne počasie. Všetky pomôcky na popoludňajší program zabezpečuje škola v prírode Fantázia.