VÁŽENÍ RODIČIA, MILÉ DETI

Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva už po deväťnástykrát prežiť nezabudnuteľné prázdniny. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava

Letný tábor

Letný tábor

Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva prežiť nezabudnuteľné prázdniny už od roku 2001. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava, ktoré sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava. Veríme, že sa s Vami stretneme v jednom zo šiestich turnusov obľúbeného detského tábora plného fantastických prekvapení. MILÉ DETI, vo Fantázii zažijete letné dni plné zábavy. Zabavíte sa v kluboch, stretnete sa so svojimi kamarátmi a príjemne si oddýchnete. Už teraz sa na Vás teší kráľ Laco, kráľovná Elena, Anjelik, Dídžej, Šikulka, Dr.Bezbolestná, Kony, Džoky, Filmuška, Pedál, La Skala, Šuter, PC-Man, Farbička, Densy, Muška, Šíp, Tréner, Džampy, Dáma, Čiči, Smajlík a ďalší vedúci a kamaráti. Určite nebudú chýbať ani zajkovia – muckovia a náš koník! VO FANTÁZII si môžete zostaviť svoj program podľa nálady a svojich predstáv. Každý deň si vyberiete zo šestnástich klubov. Denne prebiehajú rôzne súťažné hry, po večeri na Vás čaká zábavno-spoločenský program. Večer si môže každý z Vás vybrať medzi diskotékou, premietaním rozprávok a filmov pre deti v našom kine Fantázia alebo môžete stráviť čas v spoločenskej herni.

FANTASTICKÝ PROGRAM:

Okrem klubov je pre deti pripravený veľmi bohatý program. Vyberáme: Klobúkovácia, Hľadáme chlapca a dievča Fantázie, Superstar, Tipovačka, Miss a Mister Fantázie, Fantázia má talent, Let`s dance, Olympijské hry, Traf to!, Jarmok, Hudobný festival Fantázia, Zábavné podnikanie, Strašidelná noc, Tombola, Ohňostroj, Karneval, Neptúnove hry, Tajomstvo lesa. Kúpanie vo veľkom bazéne Intex. Každý večer Vás čaká spoločenský program, detská diskotéka a kino Fantázia -veľkoplošné premietanie DVD.

FANTASTICKÉ KLUBY:

Z toľkých atraktívnych činností si deti môžu každý deň vybrať len vo Fantázii. Na svoje si prídu mladí výtvarníci, motoristi, rybári, strelci, budúci herci a režiséri, PC - odborníci, tanečníci, jazdci, vodáci, lezci, skokani a športovci. Činnosť klubov si môžu deti rôzne kombinovať tak, aby si vyskúšali všetko, čo ich zaujíma. Kluby sú vedené vyškolenými pracovníkmi, odborníkmi.Všetci dospelí vo Fantázii dbajú nielen na zábavu a vyžitie všetkých detí, ale v prvom rade dávajú pozor na ich zdravie a bezpečnosť. Pozorne si prezrite fotografie z Fantastických klubov:

V sezóne 2020 každý deň až 14 KLUBOVÝCH ČINNOSTÍ:

JAZDECKÝ KLUB – jazda na koňoch

LEZECKÝ KLUB - cvičná lezecká stena

MOTOKLUB - jazda na terénnych motorových štvorkolkách

PC HERŇA – počítačové hry, Playstation a Internet

SKOKANSKÝ KLUB - skákanie na trampolínach

SPOLOČENSKÉ HRY - stolný futbal, biliard a ďalšie druhy spoločenských hier

STRELECKÝ KLUB - športová streľba z kuše, lukov a vzduchových pušiek

ŠPORTOVÝ KLUB - futbal, plážový volejbal, basketbal, ping-pong, badminton, nohejbal, turistika

TANEČNÁ REVOLÚCIA (DDR) - každý sa vytancuje do zbláznenia

TELEVÍZIA FANTÁZIA - tvorba krátkych filmov, táborové správy, reportáže

VÝTVARNÉ DIELNE - zažehlovanie korálok, batikovanie a šperkárstvo, maľba na tvár

FITNESCENTRUM – cvičenie na zlepšenie kondície

KLUB ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU - športový lov rýb

VODÁCKY KLUB - člnkovanie na vodnej nádrži Stará Myjava