VÁŽENÍ RODIČIA, MILÉ DETI

Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva už po dvadsiatyprvýkrát prežiť nezabudnuteľné prázdniny. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava

Letný tábor

Letný tábor

Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva prežiť nezabudnuteľné prázdniny už od roku 2001. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava, ktoré sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava. Veríme, že sa s Vami stretneme v jednom zo šiestich turnusov obľúbeného detského tábora plného fantastických prekvapení. MILÉ DETI, vo Fantázii zažijete letné dni plné zábavy. Zabavíte sa v kluboch, stretnete sa so svojimi kamarátmi a príjemne si oddýchnete. Už teraz sa na Vás teší kráľ Laco, kráľovná Elena, Anjelik, Dídžej, Šikulka, Dr.Bezbolestná, Kony, Džoky, Filmuška, Pedál, La Skala, Šuter, PC-Man, Farbička, Densy, Muška, Šíp, Tréner a ďalší vedúci a kamaráti. Určite nebudú chýbať ani zajkovia – muckovia a náš koník! VO FANTÁZII si môžete zostaviť svoj program podľa nálady a svojich predstáv. Každý deň si vyberiete z dvanástich klubov. Denne prebiehajú rôzne súťažné hry, po večeri na Vás čaká zábavno-spoločenský program. Večer si môže každý z Vás vybrať medzi diskotékou, premietaním rozprávok a filmov pre deti v našom kine Fantázia alebo môžete stráviť čas v spoločenskej herni.

FANTASTICKÝ PROGRAM:

Okrem klubov je pre deti pripravený veľmi bohatý program. Vyberáme: Klobúkovácia, Hľadáme chlapca a dievča Fantázie, Tipovačka, Fantázia má talent, Let`s dance, Olympijské hry, Traf to!, Jarmok, Hudobný festival Fantázia, Zábavné podnikanie, Strašidelná noc, Tombola, Tajomstvo lesa, Gala program a Opekačka. Kúpanie vo veľkom bazéne Intex. Každý večer Vás čaká spoločenský program, detská diskotéka, kino Fantázia - veľkoplošné premietanie rozprávok, stolové hry v herni a ping-pong.

FANTASTICKÉ KLUBY:

Z toľkých atraktívnych činností si deti môžu každý deň vybrať len vo Fantázii. Na svoje si prídu mladí výtvarníci, motoristi, rybári, strelci, budúci herci a režiséri, PC - odborníci, tanečníci, jazdci, vodáci, lezci, skokani a športovci. Činnosť klubov si môžu deti rôzne kombinovať tak, aby si vyskúšali všetko, čo ich zaujíma. Kluby sú vedené vyškolenými pracovníkmi, odborníkmi. Všetci dospelí vo Fantázii dbajú nielen na zábavu a vyžitie všetkých detí, ale v prvom rade dávajú pozor na ich zdravie a bezpečnosť. Pozorne si prezrite fotografie z Fantastických klubov:

V sezóne 2024 každý deň až 12 KLUBOVÝCH ČINNOSTÍ:

JAZDECKÝ KLUB – jazda na koňoch

LEZECKÝ KLUB - cvičná lezecká stena

MOTOKLUB - jazda na terénnych motorových štvorkolkách

PC HERŇA – počítačové hry, Playstation a Internet

STRELECKÝ KLUB - športová streľba z kuše, lukov a vzduchových pušiek

ŠPORTOVÝ KLUB - futbal, plážový volejbal, basketbal, ping-pong, badminton, nohejbal, turistika

TANEČNÁ REVOLÚCIA (DDR) - každý sa vytancuje do zbláznenia

TELEVÍZIA FANTÁZIA - tvorba krátkych filmov, táborové správy, reportáže

VÝTVARNÉ DIELNE - zažehlovanie korálok, batikovanie a šperkárstvo, maľba na tvár

XBOX - KLUB – hry na xbox - kinect

KLUB ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU - športový lov rýb

VODÁCKY KLUB - člnkovanie na vodnej nádrži Stará Myjava